Dne 31.srpna 2010

31. srpna 2010 v 23:59 | Lady December |  Deník
31.8.2010

To už je konec? Vážně?
Nevím jestli se smát nebo plakat. Možná obojí. Letošní prázdniny nebyly nijak významné - alespoň ne pro mě. Ano, čekala jsem, že se stane něco nového. Čekala jsem, že něco zajímavého prožiji.
   Jistě prožila jsem toho za ty dva měsíce spoustu - dovolená u moře, setkání s některými kamarády nic prázdninám nechybělo. Mě ale ano. Nebylo to počasím. Nebylo to okolím. Bylo to nejspíš ve mně. Všechno mi pravděpodobně přišlo jako samozřejmost. Alespoň, tak si to vysvětluji. Asi jsem rozmazlený fracek, který dostane od rodičů cokoliv a neumí si toho vážit. Teď to možná vypadá, že nejsem šťastná, ale jsem - do jisté míry. V poslední době jsem si všimla, že neumím projevit jakékoliv city. Nejde mi plakat, nejde mi se od srdce smát a neumím projevit pravou radost. Nevím si rady jak to dát svému okolí najevo.

   Zítra je první školní den. Natěšení prvňáčci poprvé ve svém životě zasednou do lavic a my ostatní po pár týdnech staneme před budovou školy a řekneme si:
"(cenzura), ona nespadla!"
Někde tady na blog.cz jsem četla článek, že prázdniny, těch co se netěší do školy, byly skvělé a ti, kteří se do školy těší měli prázdniny o ničem. Nevím.
Škola
Něco pravdy na tom asi bude. Já se do školy netěším, kvůli tomu, že jsem si prázdniny nijak extra neužila, ale kvůli tomu, že se bude dít zase něco nového. Do školy se musí, proto mi přijdou zbytečné ty ufňukané statusy na facebooku apod. Tento školní rok by měl přinést několik změn, tak jen doufám, že všechno vyjde tak jak bych si přála.
   Jediné co mi tak trochu kazí radost jsou spolužáci, ale na to si člověk zase zvykne. Někteří ze studentských řad, ať už ode mě ze třídy nebo i z jiných škol, hlásají jak jim všichni jejich spolužáci chyběli. Dříve bych tomu možná i uvěřila, teď se tomu spíš jen směji. Je vtipné poslouchat největší drbny, jak jim jejich drazí spolužáci chyběli a přitom je neustále pomlouvají. Možná právě proto ten stesk. Ach ano - pomlouvání je tak návykové, až běda!
   Myslím, že mám naprosto reálnou představu, jak bude zítřek vypadat…
   Vejdu do třídy, "ulovím" nové místo ve třídě(toť těch pár změn, jak jsem již zmiňovala) a budu tiše sedět a pozorovat rozdováděné teenagery. Až jim dojdou zvídavé otázky k mé osobě a dají mi pokoj. Zadívám se z okna a v duchu si pro sebe řeknu:

Milí spolužáci, zase jste mě utvrdili v tom, že se bez vás naprosto obejdu. Ty dva měsíce bez většiny z vás byly nádherné!
(Zdroj obrázku)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 moon-lustre moon-lustre | Web | 1. září 2010 v 10:45 | Reagovat

Můj školní den vypadal jako tvá představa... snad jsi na tom byla lépe

2 Blackfight Blackfight | Web | 8. září 2010 v 16:36 | Reagovat

A ještě lepší je situace, kdy tě okolí za tyto názory nazývá namyšleným arogantním frackem...
Asociálem...
Jo, to jsem já...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Lady December
©