Dne 3. října 2010

3. října 2010 v 15:05 | Lady December |  Deník
3.10.10

Podzim
 Mám ze sebe radost, opravdu! Čtvrteční operace dopadla docela dobře a dáseň se docela zdárně hojí. O bolestech asi ani nemá cenu mluvit, bolí to jako čert, ale s tím nic moc nenadělám. Zatím mi pomáhají věrní kamarádi Valetol a Ibalgin. Už si začínám připadat jako "feťák" , haha. No, ale bez léků na bolest bych toho za víkend nestihla tolik. Tím by se to dalo omluvit, ne?
          Zítra do školy. Od středy jsem tam nebyla. Musím si dopsat nějaké ty písemky a ne, že by se mi do toho nějak moc chtělo. Ale nedá se nic dělat. Jediné co mohu udělat tak se na učení a písemky "vrhnout" se zápalem a radostí.
          Mám radost z toho, že jsem i přes "pooperační bolesti" toho přes víkend stihla víc než kdykoliv jindy. Dům je uklizený, učení připravené a i na blogu se stalo hodně nových věcí. Přidala jsem do levého menu "novinky" tak doufám, že to tu bude působit přehledněji, pro stávající i nové čtenáře. Ačkoliv jsem se moc bránila tento týden článku na téma Talentmania, jsem teď ráda, že jsem ho napsala. Ulevila jsem si a vztek a otrávení ze mě téměř vyprchalo. Navíc se pod článkem objevila spousta komentářů, za které jsem ráda. Velice mne potěšilo, že se i líbil článek "Mladá slávaPodzim". Už dlouho jsem ho plánovala napsat, ale až teď jsem se k tomu dostala.

          O víkendu jsem se probírala fotkami z minulosti. Když jsem ještě rádoby dělala historický šerm. Byla to hezká zkušenost a jednou se k tomu třeba i vrátím - možná. I když vzhledem k tomu, že bych moc ráda šla na medicínu to nevidím moc dobře.
          Času bude ještě míň a stejně už vztahy s šermíři co jsem znala nejsou to co bývaly. (***vynecháno***) Docela přemýšlím o tom, že bych prodala i svůj kord. Nevím, váhám - ještě si to rozmyslím.

          Podzim je už dávno tady a já jsem opravdu moc ráda. Nikdo už nevystavuje "sexy" těla a nosí se má oblíbená móda. Sama nemám nijak extra hezkou postavu a tak mi teď podzim a zima dávají možnost se dát do léta dohromady. Jsem nadšená už mám pár kilo dole a hodlám pokračovat. Jen co se mi zahojí ústa, tak se dám zase na cvičení. Už se nemůžu dočkat. Těším se, až zase začnu tancovat Zumbu a dělat Jógu.
          Tenhle týden toho mám hodně před sebou, tak doufám, že mi vše vyjde tak jak bych chtěla.

(Zdroj obr.1 , obr.2)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Moon Moon | Web | 3. října 2010 v 16:16 | Reagovat

Jsi krásná, tak nebrblej... :)
A neprodávej ho.. je to památka...

2 appelez-moi eL appelez-moi eL | Web | 4. října 2010 v 16:25 | Reagovat

Děkuji moc za vřelé komentáře, moc si jich vážím :-)
Historický šerm, to se mi vždycky líbilo :-) A musím souhlasit s Moon ;-)
Přeji ti ať se brzy po operaci zotavíš a ještě to tady prošmejdím :-)

3 irene-blackfight irene-blackfight | 4. října 2010 v 21:28 | Reagovat

Proč se vzdávat šermu kvůli medicíně? Já si chci udělat zbrojní pas :D Ale ne abych vraždila, jen jako odreagování :P
Mimochodem - MILUJU TVŮJ WEB!!! Každej den sem příjdu a čtu něco kvalitního Jiippy kay jej!!! ^^

...učíš se? Já zjistila, že bez příjimaček na medicínu v OL musím mít průměr ze všech předmětů za celou dobu studia  1,2. Když budu mít ze všeho teď samé 1, mám 1,28 :DDD Takže já na to už seru a učím se jen na 1 Bi,Ch,Fy,M,BiS,FyS,ChS a LaN :DD

4 Lady December Lady December | 4. října 2010 v 22:30 | Reagovat

[1]: :) Jsi milá. No uvidím, nejspíš ne - kdybych se přeci jen k tomu jednou vrátila a nebo jen tak chtěla dát někomu po hřbetu.Hih.

[2]: Není vůbec zač. Doufám, že se mi brzy podaří se dostat k Vám do AK.Twůj web je skvělý.:)Děkuji moc - doufám, že ta bolest do deseti dnů přejde.Nerada bych si vytvořila "imunitu" na Ibalgin - a že ho papám skoro jako lentilky.:D :-/

[3]: Protože si v poslední době nejsem jistá, jestli by se našel ještě někdo  původních lidí...ale to je jedno. Hih, tak to přeji hodně štěstí.:D
Jej tak to je pech...:-/ Ano učím se...No - já se snad ani moc nepokoušela to hrát na průměr(Bože, to by mne snad ani nenapadlo:D) proto se poctivě učím na příjmačky. Aaaano aaano - (Nejspíš i Mat - pořád si tak říkám, když maturita z Mat je jen test na 90 min a je to nastavené aby to udělali i ti z učňáků, tak že bych to mohla třeba zvládnout :D)BIO,CHE,FYZ,BiS,ChS,Fys a v maturitním ročníku i tu latinu...:D

Jinak děkuji za pochvalu.:)Moc mě to těší.:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Lady December
©