Dne 6.října 2010

6. října 2010 v 22:03 | Lady December |  Deník

6.10.2010

Ten čas tak rychle letí. Až se to zdá neskutečné. Ráno se člověk probudí a než se ohlédne je pozdní odpoledne a večer. Nikdo nic nestíhá a lidé jsou mrzutí a nepříjemní.
          Potřebovala bych aby měl den osmačtyřicet hodin. To bych možná i stíhala vše co jsem si den před tím naplánovala. Nástěnka v pokoji se mi plní dalšími a dalšími lístky s úkoly, co je potřeba udělat a mě se nějak nedostává času na sebe natož na psaní. Do toho všeho mne také brzdí ta nesnesitelná bolest dásní, čelisti a všeho co se týkalo té opeZimarace zubů. Den ode dne se mi na tu další operaci chce míň a míň. Ještě když ke všemu vím, že to bude složitější a bolestivější než to bylo teď. Ale zase si říkám, že ty osmičky ven musí. Rostou mi špatně a ještě se mi ani do té pusy nevejdou. Asi to bude rodinné prokletí, haha. I sama naše zubařka mi říkala, že všichni z naší rodiny máme "huby" prořízlé dost, ale zuby se nám do nich nevejdou. Upřímně, mě docela vyděsilo když jsem se dívala na své rentgenové snímky a viděla tu "nádheru". Nikdy bych neřekla, že jsem až tak zdegenerovaná, hih. No, zatím se vždy můžu chytit za rameno "růžového kamaráda"(Ibalginu).
          Někdy si říkám, že se přestanu dívat na zprávy, protože se stejně nic nového neděje. Den ode dne mi přijde, že je to čím dál větší ztráta času. Politici se nemohou dohodnout, je to samá korupce či skandál a počasí je a taky bude pořád na nic. Zrovna dnes za mnou přišla mamka, jestli jsem četla na Seznamu ten článek o arktické zimě co nás má podle vědců čekat. No výjimečně něco, co mne zaujalo i když to patří do té již zmiňované kategorie "počasí je a bude na nic". Podle článku si letos zimu opravdu užijeme. Mě osobně se to nijak nedotýká a už vůbec mi to nevadí, jak víš. Ale starosti mi dělá jestli to přežijí naše auta, střechy, zahrady a jestli se ve škole začne konečně pořádně topit. Co jsem zaslechla tak topit, jako opravdu topit(teď myslím topení, tak aby nám ve třídách a na chodbách nebyla zima a ne to co nám předvádějí teď, že topení zapnou jen na přestávku aby se neřeklo) se začne až v lednu. Nejdřív mi to přišlo jako špatný vtip, ale potom když mi to samé řekli další tři studenti nezávisle na sobě jsem si uvědomila, že to je nejspíš míněno vážně. Už vidím, jak ve třídách sedíme v šálách a kulichách.

Dnes je středa. To znamená, že zítra mě čeká jen osm hodin ve škole a v pátek jen nejspíš dvě písemky. To není zase taková katastrofa. Dokonce to i vypadá, že po dlouhé době půjdu zase v pátek večer někam ven. No, ale už aby byl víkend. Mám toho hodně v plánu, tak teď jenom doufám, že mě zdraví nebo spíš léky nezklamou a vše stihnu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jojo Jojo | Web | 9. října 2010 v 13:11 | Reagovat

Jo, taky bych potřebovala den tak dvakrát delší. A ten článek jsem nečetla, to si ho teda jdu přečíst. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Lady December
©