4.prosince 2010

4. prosince 2010 v 16:41 | Lady December |  Deník
4.prosince 2010

N?astal ten prosincový čas...
I když absolutně nic nestíhám a flákám své povinnosti cítím se tak nějak nezvykle šťastně. Doufám jen, že v nejbližší době nepřijde nějaké nemilé překvapení.
          Vánoce se blíží a tzv. "vlna nápadů" na dárky je v nedohlednu. Už vidím, jak to dopadne. Někdy dvaadvacátého budu shánět poslední dárky. Je neskutečné jak ten čas letí. Ve škole je toho moc! Doma je toho moc! Nějak nestíhám plnit své závazky vůči okolí a upřednostňuji jen malý okruh lidí. Asi se budu muset rozkouskovat. Nevidím jiné řešení. Potřebovala bych tři své já. Jedno školní, druhé domácí a třetí na koníčky a zábavu. Jak to ale udělat? Třeba už teď vůbec netuším, jak stihnu připravit dům na Vánoce, dohnat nějaké resty ve škole a ještě mít energii na toho co v poslední době rozehřívá mé srdce. Nestíhám, nestačím...


          Asi bych se měla hanbou propadnout co? Začalo mé období a blog chátrá. To se změní! Hodlám do konce tohoto víkendu udělat co nejvíc pro změnu mého uspěchaného i když nejspíš moderního stylu života. Je to šílenost! Je mi sedmnáct a naučila jsem se spát čtyři a půl hodiny denně, jíst za spěchu nebo vůbec a pít redbull po tuctech. V nejbližší době to vidím na infarkt myokardu nebo mrtvici!Muhehe...
Mám takový pocit, že dřív než vystuduji patologii se ocitnu na chladném stole v márnici. A jak by řekl můj nejmenovaný kamarád: "To máš docela blbý, prde!"
          No, myslím, že je čas přestat psát tyhle nesmyslné cancy, které stejně nikdo moc nečte a zamyslet se nad jinými tématy a začít konečně něco zase dělat. Jdu si pro "energický fet" jménem Redbull a jde se na to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moon-Lustre Moon-Lustre | Web | 5. prosince 2010 v 13:11 | Reagovat

Já to náhodou čtu ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Lady December
©