Dne 18. března 2011

18. března 2011 v 8:00 | Lady December |  Deník
Dne 18. března 2011
A půlka března je v háji! No já zírám. Ty dny utíkají tak rychle, že si říkám, jestli má
cenu vůbec vylézat z pelechu. Vždyť ještě před chvíli bylo pondělí?! No jo co nadělám. Je tu pátek. Ačkoliv počasí venku připomíná spíš podzim půjdu ven. Minulý víkend jsem se celý věnovala své drahé polovičce, tak je na čase se věnovat i přátelům. Nebo budu bita.
Co se školy týče, se moc nezměnilo. Konečně začínám zabírat. Asi proto, že náhled na stránky lékařských fakult mě trochu mírně rozhodil takříkajíc. Konečně jsem se dokopala k tomu abych si zapsala semináře na maturitní ročník. Ach ach, byl to boj. Váhala jsem mezi chemií a fyzikou. Nakonec vyhrála chemie, ale pořád si tím nejsem jistá. A obávám se že jen tak nebudu. Je to taková nejistota. Maturita z chemie mě děsí víc než maturita z fyziky, ale když si zapíšu pětihodinový seminář z fyziky, tak celý čtvrťák nebudu mít chemii kromě normálních hodin a to mě děsí snad ještě víc než maturita z chemie. Tak co mám dělat?

Ještě se to dá de facto změnit. Ne a ne, už se toho listu v naší třídnici ani nedotknu, jen bych potom mohla litovat. Takže co mě čeká příští rok? Pětihodinový seminář z biologie a chemie a dál také dva dvouhodinové semináře z biologie člověka a fyzika pro mediky. Mám strach. Mám strach snad ze všeho co mě čeká, ale navenek se snažím působit naprosto klidně a vyrovnaně. Ono totiž šílet z toho aby to každý viděl, taky moc nepřidá. No bude to boj. Obávám se, že budu v následujících letech potřebovat podporu blízkých víc než obvykle.
Tak tohle je pěkně na prd! Venku ošklivo a doma ta situace taky není nejlepší a v televizi běží trapná Superstar a Šeherezáda - no mordié, já se picnu. Ne, ale pořád si to dávám. Jsem na nohou a v poměrně dobré náladě asi hlavně díky své drahé polovičce. Už víc jak čtvrtým měsícem mi dává pocit jistoty a je to úžasné. Ještě, že ho mám.
Kynu! Já prostě kynu! Nepřibírám ani tak na váze, ale připadám si jako kdyby ano. Tohle musí skončit. Zdá se, že mi počasí nahrává, tím, že ještě s teplým počasím vyčkává. Potřebuji zhubnout, sice mám BMI na normálu 22, ale i tak se cítím nepříjemně. Každý mi říká, že se nemám za co stydět, ale nevím. Při pohledu do zrcadla vidím sebe a držím zároveň za ruku kamarádku obezitu a depresi. :-D Já vím je to na hlavu, ale já si prostě nemůžu pomoct. Ta velká zadnice půjde dolů - co nejrychleji! Nemáte nějaké rady na hubnutí - diety, cviky?:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Carmen Carmen | Web | 18. března 2011 v 8:35 | Reagovat

Sama s váhou bojuji, protože to cítím úplně stejně. :) Chce si to jen vyvážit stravu a pořádně rozdělit.

2 girli girli | Web | 18. března 2011 v 8:54 | Reagovat

asi máme podobnej problém, všichni mi říkají, že jsem blázen, že chci pořád zhubnout, že mi to sluší, že jsem akorát, kus ženský, ale já se cítím jako pěknej macek a zrcadlu? tak tomu se snažím vyhýbat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Lady December
©