Dne 24. března 2011

24. března 2011 v 6:10 | Lady December |  Deník
Dne 24. března 2011
Konečně venku začalo být alespoň trochu hezky. Není to sice ještě to co bych si představovala (prázdniny, třicet ve stínu a Mojito), ale ono není se čemu divit. Vždyť sotva začalo jaro.
Dnešek bude náročný. Čekalo mě celkem pět písemek, ale vzhledem k tomu, že dvě z nich jsou dost rozsáhlé učivo francouzštiny a práva, jsem musela udělat radikální řešení. Prostě do školy pojedu až v jedenáct dopoledne. Předtím mám ještě tedy pár hodin na to abych stihla to co jsem nezvládla včera. Poslední dobou mám pocit, že absolutně nezvládám se učit několik hodin v noci. Což mě překvapuje, vždycky jsem preferovala spíš probdělé noci než učení se v brzkých hodinách. Ale to bude možná stresem. Ono se to srovná.
Z dneška mám dobrý pocit. Jsem ráda, že mám ještě pár hodin na to se učit a to mi dává naději, že by to mohli být dobré známky. Ono, lépe už nebude, tak bych si měla co nejdřív zvyknout. Bude jenom hůř.
Není čas ztrácet čas. Jdu se zase učit Kirchhoffovy zákony, právo, celou lekci francouzštiny a "trochu" té angličtiny. No Prostě zase další den v ráji. :-)
Pac a pusu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Lady December
©