Dne 30. června 2011

30. června 2011 v 13:59 | Lady December |  Deník
Dne 31. června 2011
Jsem zpět! Ačkoliv se mohlo zdát, že jsem opustila tyto ledové vody, mohu tvrdit, že to tak není. Jako hodně lidí jsem měla svoje starosti. Čas od času se toho na člověka navalí nějak moc a je třeba si přehodnotit své priority. Jinak řečeno, jsou důležitější věci než sedět za notebookem a psát povídky, básničky nebo jen tak uvažovat nad nesmrtelností chrousta.
Školní rok je pryč! Jsou tu dny volna a klidu - pro některé. Nevím proč jsem si myslela, že pro mě budou prázdniny méně vyčerpávající než školní rok. Abych pravdu řekla, nevím, zda se na prázdniny vůbec těším. Poslední dny mám snad i nutkání chodit pořád do školy - a to jsem tu před časem nadávala, jak jsem unavená a aby už byli prázdniny. No nevím, ono to možná přejde.
Potom co jsme si dnes vyslechli řeč ředitele školy jak jsme nejhorší třída na gymplu a ať nečekáme žádnou solidaritu u maturity příští rok, jsme si došli na pizzu a zahájili de facto prázdniny. Mám nepříjemný pocit, spolužáků mám plný zuby, ale zároveň nevím co budu a nebudu o prázdninách dělat. Uvidí se…
Dívala jsem se, že za dobu mé nepříčetnosti a nepřítomnosti jste i tak psali docela hojně komentáře. Což mě těší. Jen pokud se vám nepodaří dohledat svůj starý komentář, tak to bude tím, že je mám bud ve smazaných nebo zablokované. Opravdu netuším čím to, ale bohužel pochybuji o tom, že se mi z časových důvodů podaří je nějak do-zveřejnit. Jsem na roztrhání. Jeden po mě chce to, druhý tohle. Nevím kam dřív skočit a to by mě mělo čekat jako každého studenta dvouměsíční volno. No bohužel, nemám to štěstí.
Jen co si urovnám svoje věci a udělám co potřebuji se budu zase blogu věnovat. Ale teď, ač bych moc chtěla to trochu dře. Ono starosti a únava jsou ruku v ruce s nedostatkem času. A řekněme si to na rovinu…Kdo by chtěl sedět u notebooku když je venku tak krásně a může se místo toho třeba opalovat u vody? :-)
Tak mi to prosím nemějte za zlé.
Pac a pusu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PetuSHenka PetuSHenka | E-mail | Web | 30. června 2011 v 14:10 | Reagovat

Ty se máš, že můžeš být ještě se svými spolužáky, i když jich máš plné zuby.. To naše třída teď vyšla devátou třídy a každý z nás jde na SŠ... buď sám anebo s někým z kamarádů...
Jinak chválím tvůj design a sladěnost blogu.. Hezké! =) <3

2 Achren Achren | Web | 30. června 2011 v 20:50 | Reagovat

To já se na prázdniny taky netěším, a ještě k tomu mám zaracha :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Lady December
©