Dne 24. července 2011

24. července 2011 v 20:20 | Lady December |  Deník

24. července 2011
Polovina prázdnin skoro pryč a nic převratného se neděje. Ono možná jsem od toho čekala příliš. Počasí je na nic jako každý rok a k moři se mi ani nijak extra nechce. Asi jsem nemocná. Nemocná nudou. Psát se mi nechce, brázdit vody internetu taky ne. Opalovat se a být u vody nemůžu a o nějaké jiné třeba i rozumné činnosti ani nemluvím. Ačkoliv jsem letos poprvé nemusela chvíli hlídat svého bratra a mohla jsem na brigádu, jsem doma na zadku, protože mi není osmnáct a nikde mě nechtěli. Ach jo, to jsou ty srpnové děti.
No, sedím tady ve vytahaném svetru s vlasy svázanými do drdolu a nevím co s načatým večerem. V kavárně jsem už dnes byla, uklizeno taky je a že by se mi chtělo psát povídky, básničky nebo malovat jako dřív to se říci nedá. Možná bych měla náladu se podívat na seriál typu Upířích deníků, ale nevím no.
Je mi docela líto těch kteří čtou tento znuděný a negativně laděný článek. Divím se, že už po prvních třech větách jste nepřešli na jiný odkaz. Nevím jestli mám cokoliv slibovat, že se tu bude dít, protože plnit sliby mi vždy dělalo trochu problémy. Až na příslib pomsty a všeho co se točilo kolem toho, že bych někomu zaškodila. To umím perfektně. Mnozí se přesvědčili o tom, že jsem se pro to možná narodila. Muhehe…
Když se tak podívám na hodiny, zjišťuji, že bych možná kromě toho kecání tady do prázdna mohla jít konečně něco dělat. Možná bych mohla něco málo sesmolit a dát to sem. Ale co - nemám blog pro to abych tvořila, ale pro to abych to co stvořím měla kde ukázat. Uvidíme, jestli mě zase má múza políbí.
Zatím se tu měj milý čtenáři pěkně a měj ještě prosím chvíli strpení.
Pac a pusu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klára Musilová Klára Musilová | 24. července 2011 v 20:42 | Reagovat

Taky nechápu proč to čtu, ale chápu jak se cítíš:-)

2 werewolf's spirit werewolf's spirit | Web | 24. července 2011 v 21:22 | Reagovat

tohle je jeden z nejdelších článků, co sem dneska přečetla...náladu mám jako kdybych jí vytáhla pomuchlanou z kontejneru...n sdílím tyhle pocity nudivého nicnedělání

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Lady December
©