Novinky posledních dní a týdnů

1. října 2011 v 11:25 | Lady December |  Deník

Dne 1.10.2011

Dlouho jsem tu nebyla a musím uznat, že i dění v AK šlo dost mimo mě. Konečně mám volný víkend a můžu se naplno věnovat sobě, škole a své práci.

Co se blogu týče, tak ho opravdu neopouštím. Dokonce by se zde mohlo i během tohoto víkendu objevit dost nového. Budu tedy i sama doufat že mi mé plány vyjdou. Odpoledne jako včera jsem potřebovala dlouho jako sůl. Potřebovala jsem si odpočinout a přehodnotit své priority. Jinak řečeno, si všechno srovnat v hlavě.

Škola je docela náročná, ale bude hůř. To vím už teď. Proto si chci i tenhle víkend udělat nějaké ty resty a nahnat práci pro budoucí dny, možná i týdny. Venku je krásně, ale na vesnici se toho moc dělat nedá. Alespoň tedy já nevím co tu dělat. Navíc se mi nechce chodit po venku a vědět, že bych měla být spíš doma a udělat své povinnosti.

Konečně jsem se rozhodla! Medicínu určitě zkusím a bude to můj cíl číslo jedna. Zároveň bych k tomu chtěla udržet krásný vztah který mám a udělám pro to všechno. Já vím, na první pohled by se mohlo zdát, že si tu trochu protiřečím, ale já doufám že to půjde. Teď se na medicínu dostala moje kamaráda, která má ještě delší vztah než já, tak uvidí se jak to půjde jim. Jsem ráda, že mám někoho takového. Někoho kdo mi bude dělat takový předvoj.


Maturitní ročník je dost hektický, tak se ani nedivím, že to tak utíká. Bože! Vždyť už je říjen! Příští týden mi mají přijít vzorníky látek na plesové šaty, pak se začne konečně šít. Už se nemůžu dočkat. Potom bude stužkovák, výročí, Mikuláš, oslavy narozenin, Vánoce, další narozeniny, Nový rok, můj poslední lyžák a hned po něm maturitní ples! Potom to uteče a mám maturitu za sebou.


Pak budou příjmačky … To to letí.


Když to teď tak píšu, tak mi příjde dost děsivé na to jak to utíká. No ale on se ten čas jenom kvůli mně nezastaví a ani nezpomalí. I když bych jistě nebyla jediná, kdo by si to přál.


Je na čase si ten čas nějak podmanit a vyjít s ním vstříc. Nedá se říct, že by se mi to teď někdy dařilo, ale je čas na změnu!


Ještě jsem se ani nezmínila, že mám "práci". Píši články pro Diario.cz !

Jistě by to stálo alespoň za nakouknutí a napsání nějakého komentáře. Už se nemůžu dočkat až se to trochu víc rozjede. Dalo by se říci že právě proto jsem to tu tak zanedbávala. Musela jsem se naučit nějakému tomu řádu a že to nebylo jednoduché.


Těším se na příští týden a na ten pocit z dobře odvedené práce. Ale to ji také nejdřív musím udělat.


Tak zatím …
Pac a pusu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S. S. | E-mail | Web | 1. října 2011 v 12:08 | Reagovat

Budu ti držet palce, ať se na tu medicínu dostaneš a úspěšně ji dokončíš, i když upřímně řeknu, že doufám, že tě potom celý svůj život nebudu potřebovat. :-D

Maturitní ročník ti asi dost pocuchá nervy, pamatuju si, co jsem viděla u loňských maturantů, kteří navíc byli o to víc nervóznější, protože se na nich "testovala" státní maturita a nikdo z nich nevěděl, jak to nakonec dopadne, ale odmaturovali všichni. :)

2 Mary-Ane Mary-Ane | Web | 1. října 2011 v 12:53 | Reagovat

Maturitní ročník je hektický, ale když se na to dívám zpětně, bez výraznýho úsilí jsem odmaturovala za 4 jedničky, u toho pracovala, dostala se na práva a měla vztah s klukem, co letos začíná medicínu, takže všechno se dá zvládnout... Ovšem přítel se dostal na více fakult a místo té ve stejném městě jako já si vybral tu 100 km vzdálenou, což jsou bohužel věci, které neovlivním... budu ti ale moc držet palce, ať to všechno beze stresu zvládneš:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Lady December
©