Zápřah maturitního ročníku

28. listopadu 2011 v 10:24 | Lady December |  Deník
Dne 28. listopadu 2011

Nemocná! Opět! Co nadělám, myslím, že teď jsem opravdu ráda, za to že jsem si zařídila ten individuální studijní program, protože kdybych do toho všeho měla řešit ještě problémy spjaté s vysokou absencí, tak bych se z toho už musela nejspíš zbláznit.


Ve škole toho je opravdu moc. Nikdo nestíhá nic a většina lidí je otrávená a unavená - A to dokonce i lidé, do kterých bych to nikdy neřekla. Mám toho v p oslední době nějak moc. Začala jsem v nové práci, která má snad budoucnost a smysl. Tak snad to konečně vyjde, jediné co mi vadí je to, že je to přesně to co jsem nikdy dělat nechtěla a je to pravý opak co by měl člověk dělat, když chce jít na medicínu. Sama teď nevím co chci. Resp. chtěla bych obojí, ale to jde dost špatně. No uvidí se, jak to všechno dopadne. Stužkovák mám za sebou, první čtvrtletí je pryč, blíží se Mikuláš, Vánoce,Nový rok… Možná snad lyžák a ples. Ani se mi tomu nechce věřit. Vždyť já za chvilku maturuju, Bože! Vůbec nemám pocit, že bych to mohla zvládnout. Ale budu muset, jsou horší a náročnější věci než tohle!
Blog jsem teď hodně zanedbávala, ale to se snad změní. Jinak někdo se mě tu ptal na to, jak to jde s emailem, já myslím, že dobře do Vánoc, mám další 1000,- na účtu. Ty maily chodí opravdu rychle a často. Klidně i několik za den, tak proč to nezkusit? Ani 500,- nenajdete jen tak na ulici.
Tak zatím se tu mějte a pac pusu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Lady December
©