27. února 2012

27. února 2012 v 13:00 | Lady December |  Deník
27. února 2012
Jsou to už měsíce, co jsem takhle naposledy seděla za notebookem. Nebyl čas, nebyla chuť a možná ani ne energie. Dalo by se říct, že jsem se skoro nezastavila a když ano tak jen na chvilku.
Za tu dobu se stalo hodně věcí a jsem si téměř jistá, že hodně věcí se ještě stane. Byly Vánoce, byl maturitní ples, s radostí jsem odevzdala maturitní práci a situace v rodině dosáhla už neovladatelných rozměrů. Ale, jak se říká "ono všechno zlý, je pro něco dobrý" můžu teď s klidným svědomím říct, že jsem za to možná i ráda. Člověka to posílí a pak ho v životě málo co porazí. Ať už je to špatná finanční situace nebo vyhrocené a s prominutím p*srané vztahy v rodině, tak je mnohdy dobře, že se nám tohle děje. Dalo by se říci, že od začátku roku to je jako na horské dráze, jednou nahoře, pak zase dole. Ale ono bude líp.
Od jarních prázdnin se dávám tak nějak do kupy. Po všech stránkách. A docela se mi to i přes mnohá úskalí daří. Teď už jen poslat přihlášky na VŠ, probrat taky tenhle blog a můj plán na měsíc únor je kompletní. Ačkoliv se tak mnohdy netvářím, tak to tu prostě ke mně tak nějak patří. Asi bych neměla srdce to tu zrušit a tak i když nemám moc času, tak ti milý čtenáři mohu slíbit, že to tady jen tak ladem ležet už nenechám.
Pac a pusu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Lady December
©