Asi by se hodilo něco říci ...

8. dubna 2013 v 0:56 | Lady December |  My Lady December
Trvalo mi to pár dní, od té doby co jsem si řekla, že musím přepsat článek o autorce, než jsem se dokopala k nějakým slovům. Nemůžu říct, že by něco co bylo v tom starém nebyla pravda, ale je fakt, že se člověk mění s ním jeho názory a pohled na věc. Proto bych to teď určitě tak nenapsala. Stejně tak, jako většinu článků z od roku 2012 zpět. Ale tak to beru jako přirozenou věc. Sama nevím, které smažu nebo nechám. Asi bude lepší se tím nezabývat a čas od času se pobavit nad tím co jsem byla schopna občas vyplodit a dát na blog.
___Kteří mě "znají" z minula, tak asi něco málo tuší. Nedá se říct, že bych se nějak radikálně změnila. Není k tomu snad velký důvod. Povaha zůstává, ego trochu vyrostlo, pár názorů na věci se změnilo a některé nové přibyly díky zkušenostem jak dobrým, tak špatným. Asi tak, jak to v životě prostě chodí. Ale pro ty co mne neznají bych asi něco málo zmínit znovu mohla.
___Považuji, se za dost trpělivé a hodné stvoření - ale kdo mne kousne, toho já taky a k tomu ho rovnou zašlapu do země. Tedy až potom co si ho vychutnám "po svém" což si ráda budu držet i nadále v tajnosti. (pak by to už nemělo takové kouzlo) Lidí si vážím, stejně jako jejich názorů a kritiky, které respektuji. Ale je pravda, že to musí mít také hlavu a patu. Komentáře typu "krásné, jukni na můj blog prosím a neber to jako reklamu … " ne prosím.
I když tak nějak čekám, že se takových imbecilů tu najde, ale ti se většinou neobtěžují číst více jak odstavec. (takže nečekám, že tohle někdo z nich čte natož si to bere k srdci - já si je vezmu jen tak, jako že do složky pod dotazem "zablokovat návštěvníka a smazat komentář" - pokud ovšem budu mít tomu dost času) ;-)
___Je pravda, že jsem dost zaneprázdněná. A to z jednoho prostého důvodu - protože to tak chci. Jsem zvyklá pořád něco dělat a ubíjí mě nic nedělání a lenost. Miluju sport, studium, zábavu a všechno okolo mě. A i když to někdy není úplně v pořádku a něco nevyjde, tak to se prostě stává. Většinou věci beru tak jak jsou a pokud s tím mám velký problém, tak se s tím snažím něco udělat. Ale nehodlám být jednou z těch co sedí na zadku, stěžují si a pro to aby se něco změnilo nic neudělají. Nechci změnit svět - chci žít tak abych byla spokojená a průměr mi je často dost málo.
___Ani se tu o sobě nechci rozepisovat nějak ve velkém. Proč také? Jsou věci do kterých nikomu nic není a ty ostatní si zjistíš sám když budeš chtít. V dnešní moderní době to je více než snadné, nebo ne? Jistě, že ano.
___Jsem ráda, že jsi navštívil tenhle kout internetu, ať už jsi se sem dostal jakkoliv a jsi kdokoliv. Blog beru jako jednu z možností, jak si zachovat zdravý rozum, ale především také jako způsob se držet v chodu co se týče psaného projevu. Asi sis všiml, že občas mívám stavy kdy mě napadne i nějaký ten verš, sem tam si zahraji na "kreslířku, spisovatelku, fotografku nebo modelku" (asi všechna ta čtyři označení mi přijdou opravdu úsměvná protože vidím ty výsledky dost realisticky a tak je ber stejně jako já prosím - s velkou nadsázkou) ;-)
___Doufám, že se ti tu bude něco líbit a něco tě zaujme i natolik, že mi na to necháš nějakou odezvu.

S pozdravem Lady December
* * *

Kdyby ses ptal proč ta Lady December, tak jen v krátkém znění. Myslím, že ti tohle napoví:
(básnička od někoho kdo mi byl velmi blízký)

Navenek chladná jako led,
uvnitř vášeň spalující jak oheň.
S pletí bledou jako sníh,
v jejích očích lze se utopit.
*
Stejně jako ve vánoční čas,
venku chlad a u krbu teplo.
Korunu svou si nasadí zas
a do ruky vezme své ledové žezlo.
*
Nastal ten zimní čas,
kdy Paní Prosince přichází zas.
*
Napsal L.N. pro Lady December
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stranger_in_darkness Stranger_in_darkness | Web | 8. dubna 2013 v 2:06 | Reagovat

Vis vlastne, kam kracis? :)

2 Lady December Lady December | 8. dubna 2013 v 23:41 | Reagovat

[1]: Doufám, že ano.

3 Marguerite Marguerite | E-mail | Web | 18. dubna 2013 v 13:31 | Reagovat

Také jsem měla článek o autorce,  byl fajn, možná hodně výstižný, ale problém je v tom, že jsem se změnila. Dost. a taky se toho změnilo dost okolo, nechtěla jsem mylné  dojmy, takže jsem ho smazala. Vlastně jsem smazala asi tak 99% všech ostatních článků, obdivuji tě v tom, že to bereš tak, že se tomu zasměješ. Když jsem já četla to, co jsem dokázala vyplodit, styděla jsem se při pomyšlení, kdo všechno to četl. :-D

4 Cherry Steel Cherry Steel | Web | 17. července 2013 v 6:40 | Reagovat

Už z fotky jsem poznala, že si málokoho pustíš k tělu, ale když už, tak to za to stojí :) Takových lidí je málo a proto si jich tím víc cením. Protože nesnáším ty pipiny, co se objímají, ikdyž se mají na hodinu od sebe odloučit.. Z toho vždycky rostu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Lady December
©