Sedím tak u stolu a tupě zírám na nástěnku kde mám vystavěné pozvánky k příjmacímu řízení pro rok 2013 a …

21. května 2013 v 18:40 | Lady December |  Deník
Dne 21. května 2013

… začínám zase šílet - naprosto! Zbývá mi tak měsíc do příjmaček na 3.lf a ostatní školy a já začínám mít nervy na pochodu. Mám pocit, že nemůžu nic stihnout a v noci se budím s představami, že se letos nedostanu nikam. Možná bych měla přestat tu školu tak řešit. Ale když já si prostě nemůžu pomoct. Skoro denně se probírám skripty, neustále něco přepisuju, opravuju a pročítám od začátku do konce. Asi budu za chvíli zralá na Neurol.
Chtěla bych toho dělat tolik, ale není čas. Nejraději bych svůj čas trávila se svou drahou polovičkou, učením a sem tam tím relaxem o samotě. Ale to by ten den musel mít víc jak dvacet čtyři hodin.
___Kafe! Připadám si zase jak kofeinovej feťák. A to jsem si myslela, že jsem z toho už venku. No asi ne. Stačí chytnout menší nervík a jsem v tom zase. Tak nějak jsem doufala, že časy kdy jsem pila kafe po litrech, jsou pryč. No, byly - ale asi jen dočasně. Jsou to už dva dny a já cítím jak do toho spadám znovu. To by mě zajímalo, co budu dělat až budu mít zkouškové! Dny trávím tak že pendluju po domě - uklízím, vařím, žehlím a snažím se svého čerstvě pubertálního bratra přimět k nějaké kloudné činnosti (Hmmm, zatím bez úspěchu) a k tomu se snažím se učit.
___No nemohu říct, že by to bylo ideální prostředí pro přípravu na zkoušky, ale musím uznat, že to je rozhodně lepší než minulý rok, kdy jsem den před příjímačkami přišla na nevěru svému ex. Je fakt, že kromě nedostatku času si teď v porovnání s rokem 2012 nemám absolutně na co stěžovat - nebo jinak řečeno stěžovat bych si neměla, ale já bych neměla dělat věcí. ;) Ale ta čerstvá zamilovanost je moc krásná - kéž by to tak vydrželo! :)
Jak já teď závidím těm co se mohou jen učit a hledět si svého. Tohle léto bude plné událostí, které se musí připravovat hodně dopředu a je to znát už teď. Nervozita roste asi na obou frontách a já vůbec netuším, jak to udělat, abych se nezbláznila úplně.
___V hlavě mám takových věcí a nevím na co myslet dřív. Tolik věcí ve středoškolské genetice, biologii člověka, chemii obecně a fyzice jakbysmet. Už aby to bylo všechno za mnou a já držela v ruce dopis s textem "se přijímá ke studiu …"

___Závěrem mám na tobě malou prosbu - drž mi palce ať jsi kdo jsi … budu to potřebovat. A pokud jsi tuto snůšku labilních řečí dočetl až sem - máš můj obdiv! Vážně.

___Zatím pac a pusu K :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed by Lady December
©